Wynajem kontenerów i ceny na które musimy się szykować

Każdy rynek lokalny to inne ceny w wypadku kontenerów. Dlaczego tak się dzieje? Ceny muszą być dostosowane adekwatnie do każdego rynku i lokalnych klientów. Przez to w większych miastach kontenery kosztują więcej, natomiast w małych miejscowościach te same kontenery znajdziemy w niższych cenach. Pomimo wszystko, różnice są na tyle małe iż nie powodują większego problemu dla klientów. Ceny podawane nam dziś za kontenery są jak najbardziej do przyjęcia a same różnice cenowe nie są tak znaczne, jakby mogło się wydawać.

Wynajem kontenerów i ich ceny – jak to wygląda?

Wynajęcie kontenera wiąże się z pewnymi cenami. Oczywiście w wypadku odpadów mieszanych mówimy o wiele większych cenach, które musimy wziąć pod własną uwagę. Wyższe ceny wynikają oczywiście z utylizacji odpadów mieszanych, które muszą być wykonane zgodnie z prawem i także kosztują. Oczywiście cena zawarta jest w to, co my płacimy za nasz kontener.

Jeśli więc interesuje nas wynajem kontenera cena jaką zapłacimy za 1,7 m3 kontenera z odpadami mieszanymi, musimy być przygotowani na kwotę około 350 zł. W wypadku kontenera 2,7 m3 mówimy o cenie 450 zł. Jeśli ma to być kontener 3,7 m3 będzie to cena 550 zł. Mówiąc już o większych kontenerach, czyli przykładowo 6 m3 kwota oscylować będzie już około 960 zł. W wypadku kontenera 8 m3 będzie to już koszt około 1120 zł. Jeśli chodzi o kontenery większe niż 10 m3, czyli przykładowo 14 m3 cena ustalana jest indywidualnie, ponieważ klienta ma już prawo lekkiej negocjacji cenowej z firmą dokonującą wypożyczenia.

Wynajem kontenerów ma wiele usług dodatkowych w cenie

Warto wziąć pod uwagę fakt, iż obok wynajęcia kontenerów na których najbardziej nam zależy, mamy do dyspozycji wiele usług w cenie. Oczywiście najbardziej istotną usługą z naszego punktuj widzenia jest utylizacja szczególnie odpadów mieszanych, które obwarowane są bardzo mocnymi restrykcjami a mandaty za złą utylizacje są bardzo dotkliwe zarówno dla osób prywatnych jak i firm.

Innymi, wartymi uwagi dodatkami są oczywiście wszelkie dojazdy ciężkiego sprzętu, który ma na celu dostarczyć nam nasz kontener. Jak wiadomo tutaj również do użytku są wybierane mocne sprzęty, które muszą dojechać i dostawić nam kontener a potem w wyznaczonym czasie go zabrać. Koszty samego transportu są więc dość pokaźne i wymagają ich pokrycia. Ten aspekt także mamy w cenie, wiec nie musimy się przejmować takimi aspektami.

Jak widać wynajem kontenera cena uwzględnia wiele warunków na podstawie których znajdziemy pełne zadowolenie z zamówionej usługi.

Może Ci się również spodoba