Narciso Rodriguez, czyli postaw na amerykańską jakość

Mówiąc o słynnych domach mody czy pięknych wodach perfumowanych, pierwsze na myśl przychodzą nam Włochy i Francja, gdzie takie marki jak Versace czy Armani doskonale kojarzą się z pięknem i najwyższą jakością. Jednak nie tylko tam znaleźć można marki, które zapewniają najlepsze produkty, w które zdecydowanie warto zainwestować – jedną z nich jest amerykański dom mody Narciso Rodriguez, założony przez mężczyznę o tym samym nazwisku. Dzisiaj oferuje jedne z najpiękniejszych zapachów świata!

Narciso Rodriguez – zapach dla każdego

Narciso Rodriguez to postać bardzo znana w amerykańskim świecie mody – swoje szlify zbierał u innego giganta, jakim bez wątpienia jest Calvin Klein, dzięki czemu miał możliwość poznania sztuki tworzenia ubrań, a także wód perfumowanych i toaletowych. W końcu, 1997 roku, sam założył dom mody, który okazał się bardzo dużym sukcesem i stał się popularny zarówno wśród amerykańskich mężczyzn, jak również kobiet.

Na co możemy postawić, wybierając tę markę? Przede wszystkim na wody perfumowane o bardzo zróżnicowanych kompozycjach zapachowych, przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Są to zapachy tworzone przez największych specjalistów w swojej branży, którzy przykładają szczególną wagę do głębi oraz elegancji zapachów – w ten sposób możesz postawić na produkt z najwyższej półki, który z całą pewnością spełni Twoje oczekiwania.

My polecamy szczególnie takie wody perfumowane Narciso Rodriguez, jak:

  • Narciso Rodriguez for Him i for Her – jeden ze sztandarowych produktów tej marki, który znany jest na całym świecie. To zapach przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, który jest prawdziwym klasykiem, a imponuje głębią zapachu oraz trwałością,
  • Bleu Noir for Him – piżmo, nuty korzenne i kwiatowe, aromaty drzewne, bergamotka – wszystkie te nuty zapachowe tworzą kompozycję niezwykle świeżą i elegancką, która przeznaczona jest dla pewnych swego mężczyzn,
  • Narciso Rouge – kompozycja kwiatowo-drzewno-piżmowa, która dedykowana jest wszystkim kobietom, pragnącym podkreśli swój seksapil oraz elegancję – szczególnie doskonały na piękne, długie wieczory z przyjaciółmi lub ukochanym,
  • Fleur Musc for Her – kwiatowy zapach, który ewoluuje w delikatne piżmo i przeznaczony jest dla kobiet eleganckich, które każdego dnia chcą czuć się doskonale.

Jak widać Narciso Rodriguez to różnorodność, która opiera się na aromatach kwiatowych, korzennych, drzewnych i cytrusowych – w ten właśnie sposób spełnia oczekiwania milionów kobiet i mężczyzn na całym świecie. Jeżeli poszukujesz wyjątkowych wód perfumowanych – te z pewnością okażą się dla Ciebie wyjątkowe.

Dlaczego Narciso Rodriguez?

  • To przepiękne, bardzo zróżnicowane kompozycje zapachowe, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających kobiet i mężczyzn.
  • To niezwykła głębia zapachów, która jest przy okazji bardzo trwała i z czasem rozwija swój potencjał – niezależnie od wody perfumowanej, którą wybierzesz.
  • To połączenie wysokiej jakości z atrakcyjną ceną.
  • Eleganckie opakowania powodują, że perfumy Narciso Rodriguez idealnie nadają się dla prezent dla bliskiej osoby.

Może Ci się również spodoba