Jak rozwiązać problem dotyczący zaburzeń erekcji?

Intensywny tryb życia, niskie libido, problem z osiągnięciem pełnego wzwody, niestety takie problemy dotyczą coraz młodszych mężczyzn. Brak wzwodu lub niemożliwość jego utrzymania to zaburzenia, których mogą doświadczyć Panowie w każdym wieku. Przyczyny takiego stanu rzeczy są różne. Jak skutecznie pokonać problemy z osiągnięciem wzwodu? Czy jedynym rozwiązaniem są leki na potencję na receptę?

Leczenie farmakologiczne

Niekiedy przyczyny zaburzeń erekcji dotyczą chorób takich jak nadciśnienie, cukrzyca czy otyłość. Czasami wiążą się z zaburzeniami hormonalnymi, podeszłym wiekiem, przerostem gruczołu krokowego. Wrogiem może okazać się także stres, zmęczenie, brak wystarczającej ilości snu, albo czynniki psychologiczne, takie jak obawy przez zbliżeniem wskutek złych doświadczeń z poprzednimi partnerkami seksualnymi, nieśmiałość itp. W tym wypadku leczenie farmakologiczne jest dobrym rozwiązaniem i warto spróbować wdrożyć taką metodę. Na początku dobrym rozwiązaniem będą leki na potencję bez recepty, które przeważnie zawierają wyłącznie naturalne, dobre składniki. Odpowiednia kompozycja ziół będzie idealnym wsparciem dla układu krążenia, dzięki temu można będzie nie tylko osiągnąć erekcję, ale także wydłużyć czas stosunków seksualnych. Jedynym minusem może okazać się dość długi czas oczekiwania na efekty, bo kuracja przyniesie dobre rezultaty dopiero po kilku tygodniach. Gdy zdecydujemy się na leki na potencję na receptę, wówczas można podziewać się efektów dużo wcześniej, bo takie preparaty mają wyższe stężenia składników aktywnych, tak więc poszczególne środki na erekcję będą działać już godzinę po ich zażyciu. Wszystko zależy, jaki efekt chcemy uzyskać i jak złożony jest problem. Niezależnie od tego, jakie tabletki na potencję wybierzemy, najbezpieczniej będzie przed ich zażyciem skonsultować się z lekarzem.

Gdy przyczyną impotencji jest zaburzenie krążenia, przeważnie stosuje się iniekcję leku w ciała jamiste penisa. Obecnie najczęściej stosowanymi preparatami  Prostaglyndyna oraz Caverject. Takie leki są wstrzykiwane w podstawę prącia, po prawej i lewej stronie. Największym minusem wydaje się to, że mężczyzna sam musi wykonać zastrzyk przed odbyciem stosunku seksualnego. To, dlatego wielu Panów woli przyjmować leki doustne, których bazę stanowią inhibitory fosodiesterazy typu 5. Takie leki przyjmuje się zazwyczaj 30 do 60 minut przed stosunkiem. Takie leki na potencję na receptę mają bardzo wysoką skuteczność, choć ich stosowanie może powodować niekiedy skutki uboczne typu wymioty, nudności czy zawroty głowy. Mimo, że nadal najpopularniejszych lekiem na potencję jest Viagra, to na rynku medycznym można znaleźć obecnie środki nowoczesnej generacji, które są równie skuteczne.

Czy warto przyjmować tabletki na potencję?

Ze względu na to, że suplementy diety i leki na potencję na receptę wykazują wysoką skuteczność, bo sięga ona nawet do 80%, bez wątpienia warto zastosować takie leczenie. Pamiętajmy, aby wybrać dobrej jakości produkty, które pochodzą ze sprawdzonego źródła.

Może Ci się również spodoba